Babak Radmanesh Radio
babak RAdmanesh official website :: سايت رسمي بابك رادمنش
بهترين نظراتی كه شما عزيزان براي بابک رادمنش از طريق اين صفحه فرستاده ايد در اين قسمت نشان داده مي شود، اين نظرات به صورت ماهيانه تغيير مي كند.
 • پوریا
  نام
  ایران
  کشور
  جمعه 26 ارديبهشت 1393

  متن پیام

  در مقابل دریای هنر، در میان صداهای متداوم امواج ریز و درشت ، نوایی تو را گهگاهی به خود جذب می کند. گاهی نوایی ، گاهی کلامی ، گاهی صدایی که به گوش دلت میرسد، با خود میگویی این کیست؟ که صدایش ، و نوایش ، و حتی کلامش که از دهان دیگری بیرون می آید هنوز هم دلنواز است... استاد رادمنش ، گمنامی که به لطف کلمات عارفانی اش ، خدا اورا نه تنها مشهور ، بلکه محبوب کرده است. آری ، هر آنچه در خدمت خداست ، بر دل و جان خلق او هم دلچسب می آید. موفق و موید باشید.
 • آرتين
  نام
  ايران
  کشور
  شنبه 28 دي 1392

  متن پیام

  سلام، خيلي متواضع هستند هنرمنداني كه براي استادان خودشان ارج مي نهند و از آنها به نيكي ياد مي نمايند ، از جمله استاد رادمنش كه در تمامي مصاحبه ها از مرحوم استاد ابوالحسن صبا، مرحوم علي اصغر بهاري، مرحوم حسين تهراني و خيلي ها نام برده اند كه در محضر آنها به فراگيري موسيقي و ساز هاي مختلف مبادرت نموده اند. اكنون بابك رادمنش علاوه بر اينكه خود، يك اركستراسيون است اگر استاد صبا زنده مي بود حتماَ ذوق و قريحه ترانه سرايي او را مي ستود.
 • الیاس
  نام
  ایران عزیز
  کشور
  جمعه 29 شهريور 1392

  متن پیام

  با سلام وخسته نباشید من تازه با اثار شما اشنا شدم و مهمترین دلیل علاقه مندی ام رو به کارهاتون دور بودن از مفاهیم پوچ و مبتذل و داشتن مفاهیم بالا وعمیق می باشد. امیدوارم شاهد اثار دیگری باشیم در ضمن عاشق اهنگ مسافر شما هستم.. یاعلی .......
 • lمحمدرضا اكبري
  نام
  ايران
  کشور
  چهارشنبه 26 تير 1392

  متن پیام

  با سلام ودرود به شرف استادم بابك رادمنش كه واقعا چيزي كه من رو به طرف شما كشيد متن شعر وتاثيرگذاريش بود وهرجا كه صحبت از آهنگ وشعر باشه من از آهنگهاي شما و مضمون اجتماعي شعرهاتون ميگم واقعا اي كاش اين خواننده هاي جديد يه تكوني به خودشون بدن چون كشور ما اينقدر فرهنگ وادب فارسيش قوي هست كه بتونه خواننده هاي ما رو سيراب از شعر كنه وخواهشم از شما اينه كه با خواندن و كارهاي بيشترميتونيد اين سكون رو از ما وامثال ما بگيريد تا دوباره به مسير اصلي برگديم

پيغام هاي خود را مي توانيد در اين صفحه براي بابك رادمنش ارسال كنيد تا با نام شما نمايش داده شود.
نام
کشور
متن پیام

 
 • fatemeh
  نام
  iran
  کشور
  سه شنبه 8 مهر 1393

  متن پیام

  Ba salam be ustad azizam aghaye babak rad manesh ma dar iran tarafdare khanevadeyetan hastim bekhusoos sami yusuf aziz umid varim roozy ba ham be iran biayiid va braye hamishe dar iran faaliat kunid. Iran be pishkesvatani manande shuma niaz darad..ba tashakure faravan.
 • کهنسال
  نام
  ایران
  کشور
  پنجشنبه 13 شهريور 1393

  متن پیام

  با احترام و سلام بر استاد رادمنش، چون از نسل قدیم هستم آثار خلق شده قدیمی جنابعالی را علاوه بر ساخته های چند ساله اخیر مرتب گوش می دهم. خوب همه آنها برای من خاطره هستند. آهنگ تکه سنگ در آن زمان ها خیلی گل کرد واقعاٌ یادش بخیر . به نظرم کار مشترکی بود شاید کاست و روی جلد آن را بگردم پیدا کنم. یک کاست هم از جنابعالی داشتم که ترانه شمال شمال داشت، الان مشغول گوش کردن موزیک بی کلام اگه عشق همینه هستم که کار جوانان خوب ایران است. انگار نه انگار که ..
 • حامد چوبین
  نام
  ایران
  کشور
  سه شنبه 4 شهريور 1393

  متن پیام

  سلام و درود یادمه از نوجوانی عاشق کارای سیامک بودم... با کاراش می خندیدم و گریه می کردم همیشه دوست داشتم که بهش یه پیام فارسی بدم اما می دونستم که فارسی بلد نیست... اما الان خوشحالم که می تونم با پدر بزرگوارشون در تماس باشم از طریق این فرم تماس. خوش حالم که سامی فرزند انسان بزرگی چون شما هستن. سپاس از همه زحماتتون یا علی http://blog.hamedchoobin.ir
 • محمد- چقدر تاريخ ها قديمي اس
  نام
  آيا كسي پيام را مي خواند
  کشور
  سه شنبه 10 تير 1393

  متن پیام

  با سلام، يك آهنگ قديمي از خانم حميرا گوش مي دادم خيلي قشنگ بود مي گفت بخند بروي دنيا، دنيا به روت بخنده. سبك آهنگ سازي و تنظيم جالبي دارد و شعرش هم خيلي زيباست. با وجود گذشت زمان، هنوز براي من تازگي و طراوت دارد. چه خوب بود اگر در اين سايت صفحه اي وجود مي داشت كه خالق اين همه آثار استادانه موسيقايي و شعر و ترانه هاي به ياد ماندني ،شرحي از حال و هوا و چگونگي و شكل گيري آن اثر مي نوشت. در ارتباط با ترانه اگه عشق همينه، استاد شمه اي فرموده بودند.
 • علیرضا
  نام
  ایران
  کشور
  چهارشنبه 14 خرداد 1393

  متن پیام

  سلام استاد رادمنش درود و رحمت خدا برشما باد.
 • محسن سالاری جزی
  نام
  ایران
  کشور
  شنبه 10 خرداد 1393

  متن پیام

  به نام خداوند هنر سلام.استاد شما اسطوره تکرار نشدنی موسیقی ایران زمین هستین.بخدا بهترین و نوستال ترین خاطراتم با اثار ماندگار شماست.خودمونی بگم تو کف اهنگ سازی و صداتونم .پاینده و سرفراز باشید

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
 
This website proudly designed by Pixel Studio www.spix.ir | Rss
Copyright © Babakradmanesh.com 2010-2014. All Rights Reserved.
انگلیسی فارسی
babak RAdmanesh official website :: سايت رسمي بابك رادمنش