Babak Radmanesh Radio
babak RAdmanesh official website :: سايت رسمي بابك رادمنش
چهارشنبه 8 بهمن 1393
استاد «بابک رادمنش» درباره جزئیات آلبوم «دلا» که قرار است بزودی منتشر شود توضیحاتی را به رسانه ها ارائه دادند که متن کامل آن را میتوانید در ذیل مشاهده فرمایید.

              ---------------------              

«این آلبوم شامل نه قطعه میباشد که کلیه آهنگ ها - اشعار و تنظیم های این آلبوم از ساخته های خود بنده می باشد به غیر از شعری  از مولانا به نام «بشنو از نی»  و یک قطعه نیز از حافظ و میرزا نصیر اصفهانی که در قالب قطعه آوازی کوتاه اجرا شده است.

 همچنین یک ملودی قدیمی از استاد «غلامحسین درویش خان» با شعری از من به نام نو بهار در این آلبوم قرار دارد. لازم به ذکر است نوازندگی تمام سازهای این آلبوم توسط خود بنده انجام گرفته است ؛

به طور کلی این آلبوم دارای مضامین معنوی و اجتماعی میباشد که اکر بخواهیم سبکی از نظر اجرایی برای این آلبوم قائل شویم به غیر از دو قطعه آوازی کوتاه برای ماباقی آثار می توان اصطلاح پاپ سنتی را بکار برد.

«دلا»، عنوان اولین قطعه و نام این آلبوم است که جالب است بدانید بیت دوم این شعر در مراسم سوگواری هنرمند فقید زنده یاد مرتضی پاشایی به صورت پیامک رد و بدل میشد که میگوید: «چه مدت زندگی کردن مهم نیست/چگونه زندگی کردن مهم است»

خوشحال هستم که این اثر پیش از انتشار، با استقبال مردم مواجه شده است که البته این قطعه شعر در کتاب مجموعه اشعارم به عنوان «چگونه زندگی کردن» در سال ۸۸  در کتاب مهتاب عشق از انتشارات بدرقه جاویدان منتشر شد.

ایشان در ادامه پیرامون حضور «سامی یوسف» در آلبوم خود به این نکته اشاره کردند:

«قطعه دوم این آلبوم که به عنوان (زمین خشکتر) میباشد به دو زبان فارسی و انگلیسی توسط من و فرزندم سامی یوسف اجرا شده است.

نکته بعدی بحث پیرامون اجرای زنده استاد بود که ایشان در توضیح آن افزودند:« آقای «حمید نوری فام»، مدیرعامل شرکت «گیتی گویش»، سالنی رزرو کرده بودند اما از ایشان درخواست کردم که فعلا این برنامه را لغو کنند. به دلیل اینکه قصد داشتم ابتدا بازتابهای آلبوم را در بین مردم ببینم.


از ایشان در مورد شایعه حضور سامی یوسف در ایران پرسیدیم که اظهار داشتند:

متاسفانه همانطور که بارها هم گفته شد چندی پیش شخصی سودجو  تاریخ های  را برای اجرای زنده وی در ایران اعلام کرده بود که سامی با انتشار یک ویدئو رسما اعلام کرد که این موضوع صحت ندارد و آن فرد قصد سوءاستفاده از نام وی را داشته است.

اما همانطور که بارها سامی اعلام کرده که یکی از بزرگترین آرزوهایش برگزای کنسرت در ایران است امیدواریم که از طریق کمپانی طرف قرارداد با سامی و کنسرت گذار داخلی، زمینه های حضور وی بزودی در ایران فراهم شود.

 
اگر کنسرت سامی یوسف قطعی شود اجرایی همراه با یکدیگر خواهید داشت؟

بله اگر قرار به برگزاری کنسرت سامی در ایران باشد انشاالله به طور حتم قطعه دو صدایی زمین خشکتر را روی صحنه با هم اجرا خواهیم کرد.


Twitter Delicious digg facebook google stumbleupon
» ارسال نظر
تعداد نظرات : 7 دیدگاه

 

 

 
This website proudly designed by Pixel Studio www.spix.ir | Rss
Copyright © Babakradmanesh.com 2010-2014. All Rights Reserved.
انگلیسی فارسی
babak RAdmanesh official website :: سايت رسمي بابك رادمنش